İletişim Bilgileri

TADİLAT VE TAMİRAT

Tadilat ve dekorasyon, evinizin içerisindeki değişiklik, tamir gibi işlemlerdir.

Tadilat ve tamirat konusunda profesyonel olan ustalarımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için her gün kendini geliştirmektedir. Sürekli gelişen teknoloji boyacılık sektöründe de gelişme göstermektedir. Firmamızda her türlü boyama hizmetini, tadilat ve tamirat hizmetini en kaliteli şekilde sunmak için teknolojiye ayak uydurmaya devam etmektedir. Eğer sizinde evinizde veya işyerinizde tadilat ve tamirat hizmeti […]

Tadilat ve tamirat konusunda profesyonel olan ustalarımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için her gün kendini geliştirmektedir. Sürekli gelişen teknoloji boyacılık sektöründe de gelişme göstermektedir. Firmamızda her türlü boyama hizmetini, tadilat ve tamirat hizmetini en kaliteli şekilde sunmak için teknolojiye ayak uydurmaya devam etmektedir. Eğer sizinde evinizde veya işyerinizde tadilat ve tamirat hizmeti almanız gerekiyorsa firmamız bir telefon kadar uzağınızda olacaktır.

Çekimsan yapı, bu güne yapmış olduğu ev ve ofis tadilatlarında farklı tasarımları, kaliteli işçiliği ve seçtiği kaliteli malzemeler ile sektörün en önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Tüm ev ve ofis tadilatlarında, iç mimari tasarımları yapılarak, müşterilerimizin istekleri göz önüne alınarak, ortak paydada buluştuktan sonra, birebir uygulamalar yapılarak müşteri beğenisine sunulur.

Tüm ev ve ofis tadilatlarında gerekli mobilyalar (mutfak dolabı, banyo dolabı, vestiyer, gardırop vs.) mimarlarımız tarafından, tasarlamaları yapıldıktan sonra müşteri beğenisine sunulur. Daha sonra atölyemizde mimarlarımız gözetiminde üretimi yapılır.

Çekimsan yapı, kendi mobilya atölyesinde ürettiği mobilyalar ile çarpıcı, kaliteli ve modern tasarımlar yaratarak, yaşanabilir mekânlar ortaya koymaktadır.